Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Predstavujeme Vám  rodinný dom s administratívnou budovou spolu s opravárenskou dielňou pre nákladné vozidlá a rodinným domom na jednom pozemku s rozlohou 1112 m2. Ide o objekt postavený z tehál a zateplený čiernym polystyrénom v energetickej triede B.  
Rodinný dom sa nachádza v zadnej časti objektu s prístupom od zadnej cesty. Úžitková plocha je 2 x 205 m2, spolu 410 m2. Prístup je môžný  z dvora cez dva vchody. Jeden vchod vedie do spoločnej chodby s administratívnou budovou a dielňou. Druhý priamo do predsiene so schodiskom do podkrovia. 
Prízemie rodinného domu tvorí miestnosť cca 80 m2 sektorovo oddelená kuchynská časť,  od jedálenskej časti a obývacej časti s kozubom. Pri tejto miestnosti je veľká kúpelňa s dvomi vaňami /jedna je obyčajná a druhá dvojmiestna s masážnými triskami/, sprchovacím kútom a fínskou saunou pre pre 8 až 10 osôb. Ďalšou miestnosťou v tejto časti domu je izba, momentálne zariadená ako detská izba. 
Z predsiene sa dostaneme na WC, šatníka a barovej miestnosti s biliardom a kartárskym stolom. 
V podkrovnej časti sa nachádzajú okrem kúpeľne ďalšie miestnosti, ktoré slúžia jednak ako hosťovská izba a druhá ako priestranná detská izba. Okná na dome sú hliníkové. Strecha je šindlová a odizolovaná niekoľkými vrstvami, strop je sádrokartonový. Rekonštrukcia bola pred 7 rokmi. Podlahy sú mramorové, keramické a plávajúca podlaha. Kúrenie je zabezpečené kombinovane podlahovým kúrením - vodným, pevným palivom v kozube, z ktorého vedú prieduchy do ostatných izieb a v ktorých sú ventilátory. Teplá voda je zabezpečená jednak plynovým kotlom ako aj elektrickým bojlerom. Žiarivky sú všade LED úsporné.

Vchod do administratívnej budovy a dieľne je priamo z ulice.  Administratívna budova má v dolnej časti kanceláriu, za ktorou je kuchyňa a WC. Na poschodí sa nachádzajú dve priestranné miestnosti, ktoré sú momentálne využívané na bývanie a kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC.  Vykurovanie môže byť kombinované v kancelárii je kozub, odkiaľ sú vyvedené prieduchy aj na poschodie. Okná sú plastové. Úžitková plocha budovy je130 m2. 
Do dieľne, obytnej časti a na dvor vedie z administratívnej budovy spoločná chodba. 

Dielňa má úžitkovú plochu 370 m2. Je prispôsobená na opravu nákladných aj osobných automobilov. Je plne vybavená. Nachádza sa tu vzduchotechnika, kúrenie, odsávanie spalín motorov. Zdvižné vozíky, náhradné diely, miestnosť PHM, denná miestnosť pre zamestnancov, sprcha, záchody, dve obytné miestnosti pre vodičov a všetko potrebné pre riadne fungovanie prepravnej spoločnosti. 

Na dvore sa nachádza betónová dlažba a parkovacie miesta pre nákladné a osobné vozidlá. Samostatná studňa a ovocné stromy. Brána do dvora je automatická na diaľkové ovládanie. Objekt je zabezpečený kamerovým systémom a dvojzónovým poplašným zariadením.Celý objekt je klimatizovaný.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Úžitková plocha:
410 m2
Plocha pozemku:
1112 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
6
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
3
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
tehla

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti