Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rodinný dom vhodný na podnikanie, predaj, Komárno

Ulica: Gen. Klapku
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
109 000 €

Popis nehnuteľnosti

Aké by to bolo vlastniť rodinný dom, ktorý je ako stvorený na podnikanie ?  
V našej ponuke teraz máme trojpodlažný rodinný dom v radovej zástavbe v Komárne,  na ulici Gen. Klapku, ktorého úžitková plocha je 168 m2. Dve podlažia sú nadzemné a jedno podzemné. Po vojdení do domu sa na prízemí nachádza predsieň, veľká kuchyňa s jedálňou, ktorá môže mať zdielaný priestor spolu s obývačkou, v prípade podnikania môže slúžiť ako kancelária pre zákazníkov. Vedľa nej je kúpeľňa so sprchovacím kútom. Na poschodí sa nachádzajú tri samostatné izby, v prípade podnikania kanelárie. V suteréne je tak isto veľká miestnosť ako kuchyňa na prízemí, tiež môže byť využitá ako izba, kancelária pre zákazníkov alebo ako skladový priestor. Pri nej je ďalšia kúpeľňa s WC. Akkuálne sa tento rodinný dom vydáva na účely ubytovania zamestnancov v kapacite 9 osôb. 

Zavolajte na telefónne číslo 0948 373 050 a zodpoviem Vám Vaše otázky, alebo si dohodneme osobnú obhliadku, kedy sa môžete prísť pozrieť ako by ste ho vedeli využiť pre svoje účely, pretože sa nachádza v husto obývanej  a frekventovanej oblasti.  

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Úžitková plocha:
168 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
sprchovací kút
Počet kúpeľní:
2
Klimatizácia:
áno
Zariadenie:
zariadený
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
nie
Materiál:
tehla
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
vlastné - elektrické
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti