Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Podnikateľský priestor s garážou na predaj, Iža

Ulica: Iža
Obec: Iža
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
105 000 €

Popis nehnuteľnosti

Podnikateľský priestor  na predaj v Iži na predaj je vhodným riešením pre záujmecu, ktorý potrebuje pokojné miesto pre svoje podnikanie. Veľkosť priestoru je 175 m2. Momentálne je tu obchod. Sú tu aj dalšie miesnosti ako kancelária, dvojgaráž, chodba, kuchyňa, a sociálno hygienické priestory, kotolňa a závetrie. Vstup je z ulice. Objekt je napojený na všetky IS: plyn, elektrina, aj obecný vodovod. Budova sa nachádza v obci medzi rodinnými domami. Nehnuteľnosť má predispozíciu, ktorú je možné využiť a malou zmenou je vhodná aj na bývanie.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
175 m2
Úžitková plocha:
175 m2
Plocha pozemku:
1480 m2
Počet podlaží:
1
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
1
Garáž:
áno
Materiál:
iné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti