Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Pozemok so stavebným povolením pre dve haly, Komárno

Ulica: Komárno
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
49 €/m2

Popis nehnuteľnosti

Ponúkame Vám na predaj pozemok s veľkosťou 6000 m2 v priemyselnej zóne  v mestskej časti Hadovce v intraviláne mesta Komárno s dvomi stavebnými povolenia na haly. Možnosť rozdeliť na dva samostatné pozemky. 

Pozemok je určený v územnom pláne mesta Komárno ako "Územie výrobno obslužných aktivít – priemyselnej výroby, výrobných služieb, skladov a logistiky". Územný plán umožňuje zástavbu až do 50 % plochy a predpisuje plochy zelene minimálne 20 %.  Výška nadzemných podlaží umožňuje výstavbu dvojpodlažných stavieb na danom pozemku. 

Cena za m2 je 49 eur. 

Vhodné aj ako investícia. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
6000 m2
Plocha pozemku:
6000 m2
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
septik

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti