Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

5000 m2 pozemku na prenájom, Komárno

Ulica: Bratislavská cesta
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Prenájom
Typ pozemku: Pozemky - komerčné
1 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Dávame pozornosť  5000 m2 pozemku v priemyselno-obchodnej zóne na Bratislavskej ceste v Komárne. Pozemok má betónovú plochu a je čiastočne oplotený. Prístupová cesta je asfaltová. Je vhodný napr. na uskladnenie nadrozmerného materiálu, stavebného materiálu, alebo aj otvorenie autobazáru, či iného tovaru, ktorý potrebuje predajnú plochu pod holím nebom. Navrhnite si sami výšku prenájmu. 

Dohodnite si obhliadku priamo na mieste si môžete prezrieť pozemok a dohovoriť si podmienky prenájmu. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Celková plocha:
5000 m2
Plocha pozemku:
5000 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti