Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Popis nehnuteľnosti

Možno sami dobre viete, že nie každý deň dostanete príležitosť získať niečo neobyčajné. A keď takýto deň príde, je len na Vás, či tákú príležitosť využijete, alebo ju necháte prejsť okolo Vás. Práve takúto PRÍLEŽITOSŤ ponúka rodinný dom vo Veľkom Mederi, ktorý má v zadnej časti dvora prevádzkové budovy na podnikanie. V minulosti tu bolo vinárstvo, avšak pre Vás bude určite veľmi jednoduché predstaviť si na aký účel by mali slúžiť Vám. Ak ste pripravený pustiť uzdu svojej fantázie, tak si poďme predstaviť najprv dom. 

Rodinný dom, ktorý vidíte na fotografiách má 150 m2 a je postavený v prednej časti pozemku s celkovou rozlohou 1065 m2, situovanom pri hlavnom ťahu do Bratislavy. Má 5 izieb, z toho sú 4 samostatné a obývačka je spojená s kuchyňou a jedálňou. Po vojdení do predsienie sa na ľavej strane nachádza prvá izba. Prejdením ďalej predsieňou je na ľavej strane šatník so vstavanou skriňou, vedľa ktorého je druhá izba. Oproti vchodovým dverám je kupeľňa s WC. V pravo je už spomenutá obývačka s kuchynským kútom, pred ktorým je jedáleň. V zadnej časti sú ďalšie dve samostatné izby a ďalšia kúpelňa s WC. Z jedálne a jednej zadnej izby je vstup priamo na terasu. Dom má tehlovú konštrukciu, škridlovú strechu. Okná sú plastové vo farbe dreva. Podlahy sú keramické a "plávačky". Strop v jedálni má sadrokartonový podhľad s bodovým osvetlením. Vykurovanie je na plynový kotol, ktorý je v technickej miestnosti mimo domu. V obývačke je navyše krbová pec. Dom je napojený na obecnú vodu, elektrinu, plyn a kanalizáciu. Interiér domu je ladený v príjemných zemitých farbách, doplnený drevom a kameňom. Ak teraz prenesiete svoje myšlienky na podnikanie a budete pokračovať v čítaní ďalej, dozviete sa že: 

Podnikateľská časť, čiže prevádzková budova je za domom, kde sa nachádzajú v rade za sebou rôzne miesnosti ako bývalá flaškáreň, prezliekáreň, predajňa vína, kancelária, sprcha, kuchynka, 2 X WC,  prístrešok, ktoré tvoria celkovo 288 m2 úžitkovej plochy. K objektu prislúchajú aj pivničné priestory o výmere 190 m2. Ktorúkoľvek miestnosť si môžete prispôsobiť na účel, ktorý Vám vyhovuje, prípadne na garáž. V blízkosti sa nachádzajú reštaurácie, obchody, kaviarne, termálne kúpalisko, potraviny, banky.

Ak Vám pri čítaní tohto inzerátu prišli um aj konkrétne predstavy a myšlienky, preto ich nechajte pokojne rozvinúť, pretože táto nehnuteľnosť má perspektívu pre príjemné bývanie a realizáciu Vašich zámerov pod jednou strechou. Zavolajte a dohodnite si obhliadku, ktorá Vám ešte viac ucelí celkový obraz. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
628 m2
Úžitková plocha:
628 m2
Plocha pozemku:
1065 m2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
áno
Klimatizácia:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
tehla
Vykurovanie:
vlastné - plyn
Pivnica:
áno
Pivnica plocha:
190 m2

Virtuálna prehliadka

 

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti