Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Kancelária na prenájom v BC1 v Komárne

Ulica: Bratislavská cesta
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Kancelárie
Iné:
285 €/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte  kancelárske priestory v Komárne ? V BC 1 na I. poschodí  sú k dispozícii v rôznych rozmerov. Ako by sa Vám páčila kancelária vo veľkosti 30 m2 otočná smerom od hlavnej cesty?

Budova sa nachádza na Bratislavskej ceste na začiatku Komárne. V blízkosti OD Kaufland, OD Tesco,  Merkury Market, čerpacej stanice Slovnaft a Hoffer, stanice TK a kuriérskej spoločnosti UPC. Blízko je most MONOSTOR do Maďarska s pripojením na diaľnicu.
Priestor na prenájom má samostatný vchod zabezpečený elektrickým vrátnikom a spoločnú chodbu s dvomi ďalšími kanceláriami a soc. miestnosťami. Okná sú hliníkové. 
Budova disponuje najmodernejším výťahom Schindler 6300, nepretržitou technickou údržbou a je zabezpečený časovo neobmedzený vstup do priestorov. Parkovanie je bezproblémové a zadarmo.  Prenájom celého priestoru je za 285 €  bez DPH mesačne + réžia. 

Dôležité: Cena za elektrinu je garantovaná po celý rok 0,21 € za kWh


 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
30 m2
Úžitková plocha:
30 m2
Zateplený objekt:
áno
Počet podlaží:
5
Výťah:
áno
Klimatizácia:
áno
Parkovanie:
áno

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti