Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Nízkoenergetická novostavba v prestížnej lokalite

Ulica: Hadovce
Mestská časť: Hadovce
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
225 000 €

Popis nehnuteľnosti

Aké by to bolo bývať v novostavbe rodinného domu a platiť za energie nízke čiastky ? 

Túto vymoženosť má len málo rodinných domov a to len tie, ktoré majú najmodernejšie technológie, s ktorými sa dajú ušetriť mesačné náklady.

Majiteľom jedného takéhoto domu sa možete stať aj Vy a navyše v jednej  z najlukratívnejších častí mesta Komárno vo Walton parku. Dom, ktorý sme pridali do našej ponuky, je súčasťou dvojdomu, ktorého jednu časť už užívajú noví majitelia. Rozprestiera sa na ploche 122 m2 a má dve nadzemné podlažia. Na prízemí je garáž pre jedno vozidlo a obytná časť, ktorá pozostáva zo vstupnej chodby, ktorá plynulo prechádza popri šatníku, WC, schodišti do kuchyne spojenej s obývačkou. Zároveň je pod schodami využitý priestor, z ktorého bola spravená komora. Z obývačky vedú na terasu veľké terasové dvere. Terasa je krytá balkónom na prvom poschodí a z nej možné sa dostať ďalej na 4 árový pozemok. 

Po vojdení na poschodie je priamo pri schodoch menšia kúpeľňa a ďalej veľká izba nad obývačkou aj so spomentým balkónom s výhľadom do záhrady. Pri tejto izbe je priestranná kúpeľňa.  Na opačnej strane sú potom ešte dve izby, pričom jedna má tiež balkón s výhľadom pred rodinný dom. 

Konštriukcia domu je z ytongu. Kúrenie je zabetpečené tepelným čerpadlom, prostredníctvom ktorého je riešený aj ohrev vody. Dom je skolaudovaný a pripravený na dokončenie podľa vlastných predstáv. Taktiež je tu možnosť nechať si dom dokončiť po dohode s terajším majiteľom.

V prípade, že sa už teraz o tomto dome uvažujete a chcete sa presvedčiť aj sami, zavolajte na telefónne číslo 0948 373 050 a dohodnite si obhliadku. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
528 m2
Úžitková plocha:
122 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
4
Plocha balkóna:
8 m2
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Garáž:
áno
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim

Robo Korim

majiteľ spoločnosti - realitný sprostredkovateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr

 Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobím viac ako 5 rokov. 

Sprostredkúvam predaj, prenájom  nehnuteľností,  vyhotovujem ocenenia trhovej hodnoty nehnuteľností pre dedičské konania alebo súdy a zaoberám sa aj výkupom  nehnuteľností.

Medzi moje priority patrí schopnosť zamerať sa dosiahnutie želaného výsledku a spokojnosť oboch strán. 

Považujem sa sprievodcu predajom a prenájmom nehnuteľností hľadajúceho najvhodnejšie riešenia.

Pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti