Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Sklad na prenájom blízko mostu Monostor, Komárno

Ulica: Komárno
Mestská časť: Hadovce
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Prenájom
Typ objektu: Sklady a haly
4 €/m2/mesiac

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte skladové priestory na prenájom ?   Ako by Vám vyhovoval priestor 600 m2 v novopostavenom  sklade nachádzajúcom v priemyselnej zóne v Hadovciach ? Sklad má štyri samonostné brány a štyri dvere. Obvodové steny a strop je z izolačných sendvič panelov s hrúbkou 10 cm. Podlaha je z vyliatej leštenej podlahy. Okrem skladového priestoru sa v hale náchádzajú dva samostatné kancelárske priestory, kuchynka s jedálňou, odelené šatne pre mužou a ženy a taktiež oddelené WC. Hala je vykurovaná, a pripravená na celoročnú prevádzku. 

Voľná od 1.10.2023. Cena je 5 eur/m2 na mesiac. 

 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
600 m2
Úžitková plocha:
600 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti