Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Lukratívny pozemok na stavbu RD Komárno s pasívnym príjmom

Ulica: Užšie centrum
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Pozemky
Typ: Predaj
Typ pozemku: Pozemky - pre rodinné domy
270 000 €

Popis nehnuteľnosti

Postaviť si rodinný dom na lukratívnom pozemku a zabezpečiť si pasívny príjem ? Akokoľvek to znie, je to možné. 

Do našej ponuky sme zaradili pozemok s veľkosťou 1137 m2, ktorý je rozdelený na tri parcely a to cca 8 árovú, 5 árovú a prijazdvovú cestu. Najväčší z nich je akoby ostrovom v okolitom zhodne mesta vhodný na stavbu rodinného domu. Strany majú dĺžky 29 m a protiľahlá strana 23 m a  24 m a protiľahlá strana 21 m. Inžinieske siete sú pri pozemku. 

Druhý z nich je tiež stavebný. Na ňom sú postavené 4 veľké garáže, ktoré sa prenajímajú a jedno miesto na státie. Ďalšia plocha je využiteľná na stavbu ďalších garáží, prípadne pre parkovacie miesta, alebo na iný účel na aký by sa Vám hodilo. 

Je len na Vás ako túto možnosť využijete, alebo len prejde okolo Vás. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Celková plocha:
589 m2
Plocha pozemku:
589 m2

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti