Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rodinný dom s garážou v užšom centre mesta

Ulica: užšie centrum
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
280 000 €

Popis nehnuteľnosti

Aké by to bolo bývať či podnikať v rodinnom dome, s celkovou úžitkovou plochou 280 m2, blízko centra mesta ? Rodinný dom, ktorý sme pre Vás zaradili do našej ponuky spĺňa parametre pre obe požiadavky, možno aj pre obe súčasne. 

Dom je súčasťou radovej zástavby a pozostáva z jedného podzemného a dvoch nadzemných podlaží. Vchodové dvere vedú do neveľkej predsiene, kde na pravej strane sa nachádza samostatná izba, vedľa nej je kúpeľňa so sprchovacím kútom a WC. Oproti predsienie je schodisko na prvé poschodie a do suterénu a naľavo prechod do kuchyne s jedálňou, ktorá je spojená s obývačkou, v ktorej je aj kozub. Pri obývačke sú dvere na terasku a dvor. Druhé nazemné podlažie, teda prvé poschodie,  tvorí otvorená kuchyňa s obývačkou, dve samostatné izby a horná kúpeľňa s WC. V pivnici, ktorá je pod celým domom, sú ďalšie miestnosti ako kuchyňa, kúpeľňa s WC, dieľna, technická miestnosť s kotlom Junkers, ktorý aj kúry a zohrieva teplú vodu, dokonca aj elektrický bojler na teplú vodu. Okná a dvere  sú plastové, na zemi je keramická dlažba a plávajúce parkety. Dom je napojený na všetky inžinierske siete ako aj na verejnú kanalizáciu. 

Pred domom je garáž pre jedno vozidlo. Dvor za domom je "anglického typu", nie veľký, avšak primeraný na posedenie si na čestvom vzduchu, prípadne pestovania pár kusov úžitkových rastlín.  

Ak hľadáta dom bez nutnosti obhospodarovania pozemku, tak možno práve tento dom je ten, ktorý hľadáte. Dohodnite si obhliadku a prídite sa pozrieť sami, ako by ste tento dom využili na to, čo potrebujete. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
280 m2
Úžitková plocha:
280 m2
Plocha pozemku:
176 m2
Zastavaná plocha:
124 m2
Podlahová plocha:
93 m2
Počet podlaží:
3
Počet izieb:
4
Kúpeľňa:
áno
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
áno
Plyn:
áno
Materiál:
tehla
Terasa:
áno
Vykurovanie:
vlastné
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

 Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobím viac ako 7 rokov. 

Sprostredkúvam predaj, prenájom  nehnuteľností,  vyhotovujem ocenenia trhovej hodnoty nehnuteľností pre dedičské konania alebo súdy a zaoberám sa aj výkupom  nehnuteľností.

Medzi moje priority patrí schopnosť zamerať sa dosiahnutie želaného výsledku a spokojnosť oboch strán. 

Považujem sa sprievodcu predajom a prenájmom nehnuteľností hľadajúceho najvhodnejšie riešenia.

Pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti