Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Rodinný dom s dvomi oddelenými časťami na bývanie, Marcelová

Ulica: Marcelová
Obec: Marcelová
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
88 900 €

Popis nehnuteľnosti

Z domu, ktorý bol niekdy obyčajný sa stal dom, v ktorom môže bývať aj viac členov rodiny a pritom poskytuje absolútny komfort bez vzájomného rušenia sa. Práve to a možno aj iné je,  najväčšou výhodou domu, ktorý máme v ponuke a len jeho budúci majiteľ to bude vedieť oceniť. 

Úžitková plocha rodinného domu má spolu 173 m2 a ako uvádzam, je rozdelená,  na dve samostatné bytové jednotky. Predná časť domu má 110 m2 a zadná časť 63 m2 a postavený na pozemku s plochou 2005 m2.  Prednú časť tvorí chodba naprieč celým domom. Na jej konci je naľavo kuchyňa s komorou, kúpelňa, WC a pozdĺž pravej strany chodby sú tri samostatné izby.

Druhá časť domu má kuchynský kút pri vstupe, dve samostatné izby a kúpelňu spolu s WC. 

Dom je čiastočne zrekonštruovaný a to tak, že v prednej murovanej  časti z kvádrov sú osadené nové okná, dvere, vymenené všetky rozvody, obnovená kúpeľňa, kuchyňa. Zadná časť domu je z nepálenej tehly a je  kompletne zrekonštruovaná vrátane výmeny strechy, ktorá je plechová. Vykurovanie je zabezpečené plynovými konvektormi, okrem toho v dome sa nachádzajú aj krbové kachle. Na pozemku je veľká garáž a ďalšia hospodárska stavba. Pozemok vedie až k zadnej ulici, preto terajšia  záhrada má potenciál stať sa ďalším stavebným pozemkom. 

Môžete zavolať kvôli obhliadke ihneď, alebo najneskôr ako sa ubezpečíte o tom, že tento dom má nespočetné výhody oproti ďalším domom v ponuke. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Plocha pozemku:
2005 m2
Typ zeme:
rovina
Teritórium:
Intravilán
Úžitková plocha:
173 m2
Zastavaná plocha:
281 m2
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
2005 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti