Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Novostavba rodinného domu na polosamote vo Vrbovej nad Váhom

Ulica: Vrbová nad Váhom
Obec: Vrbová nad Váhom
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
215 000 €

Popis nehnuteľnosti

Sen o svojom novom bývaní, si prostredníctvom našej kancelárie, môžu splniť aj najnáročnejší klienti, ktorí hľadajú niečo jedinečné. Aké by to bolo bývať na polosamote v novopostavenom rodinnom dome s priestranným pozemkom?

Tento elegantný  rodinný dom, postavený v tradičnom vidieckom štýle, spája históriu a súčastnosť v jednom. Posedieť si pod gánkom s rannou kávou, alebo večerným pohárom vína a vychutnať si ticho a pokoj, sa tu priam žiada. Prízemie rodinného domu tvoria spolu 3 izby, pričom najmenšia, využívaná ako kancelária, je na konci gánku, má samostaný vchod a je mimo hlavnej časti domu.  V hlavnej časti domu sa po vojdení ocitneme v predsieni, z ktorej vľavo vieme prejsť do spálne, oproti vchodovým dverám je kúpeľňa s vaňou, vedľa sú dvere na schodisko do podkrovia a napravo dvere do obývačky. Obývačka je priechodná a za ňou sa nachádza kuchyňa s komorou. Na gánok vieme výjsť dverami aj priamo z kuchyne.   Vedľa kuchyne je ďalšia miestnosť, ktorá má dvokrídlové presklené dvere na dvor a ktorá je využívaná ako dieľňa. Posledná miestnosť vedľa dielne je komora so schodami na malú povalu, v ktorej sú zároveň zavedené inžinierske siete, preto je možné ju využiť aj ako druhú kuchynku. 

Do podkrovia vedú, už spomenuté, schody z ušlachtilého dreva. Hneď po vyjdení je za schodami otvorená izba so strešnými oknami a termoroletami. V rámci nej sa vieme dostať do samostatnej podkrovnej izby, hornej kúpeľne so sprchovacím kútom a podkrovného priestoru, ktorý je možné taktiež využiť na veľkú izbu. 

Dom je postavený  z pálených tehál zn. Porotherm s hrúbkou steny 44 cm. Strecha je škridlová odizolovaná tepelnou izoláciou. Kúrenie zabezpečuje elektrický kotol zn. Protherm, napojený na ústredné kúrenie. V prechodných mesiacoch jesene a jari je možné zakúriť v obývačke v peci a zároveň vytvoriť romantickú atmosféru.  Voda je z vlastnej studne a vďaka sústave filtrov je pitná. Dom je odkanalizovaný je do čističky odpadových vôd. V celom dome sú použité najmä prírodné materiály, v príjemných zemitých farbách a celkovú atmosféru dopĺňa drevený trámový strop. 

Na pozemku je veľká garáž, ovocné stromy, dve studne, detské ihrisko a záhradná časť. Zavolajte a dohodnote si obhliadku, aby ste sami videli o čom ste čítali a počuli ticho, ktoré tu vládne. 

Zhrnutie:

Zastavaná plocha domu - 177,32 m2

Úžitková plocha domu - 135, 85 m2 

Počet miestností na bývanie – 6 /aktuálne 3 izby/

Kúpeľne s WC – 2 

Garáž - 33 m2

Pozemok - 2621 m2

Konštrukcia - tehla Protherm, strecha - škridla

Podlahy drevené, keramické

Okná – drevené s okenicami

Kuchyňa – vstavané spotrebiče zn. Bosch /možnosť dvoch kuchýň/

Voda – vlastná /aj pitná/

Kúrenie: el. kotol Protherm, napojený na ÚK

Pozemok - 2621 m2 – komplet oplotený

Stromy, záhrada, detské ihrisko

Studne – 2

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
177 m2
Úžitková plocha:
136 m2
Plocha pozemku:
2621 m2
Zastavaná plocha:
179 m2
Podlahová plocha:
179 m2
Počet podlaží:
2
Počet izieb:
5
Kúpeľňa:
áno
Počet kúpeľní:
2
Voda:
studňa
Garáž:
áno - 1
Inžinierske siete:
áno
Kanalizácia:
ČOV
Plyn:
nie
Materiál:
tehla
Vykurovanie:
vlastné

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim

Robo Korim

majiteľ spoločnosti - realitný sprostredkovateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr

 Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobím viac ako 5 rokov. 

Sprostredkúvam predaj, prenájom  nehnuteľností,  vyhotovujem ocenenia trhovej hodnoty nehnuteľností pre dedičské konania alebo súdy a zaoberám sa aj výkupom  nehnuteľností.

Medzi moje priority patrí schopnosť zamerať sa dosiahnutie želaného výsledku a spokojnosť oboch strán. 

Považujem sa sprievodcu predajom a prenájmom nehnuteľností hľadajúceho najvhodnejšie riešenia.

Pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti