Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Útulný rodinný dom, mestská časť Veľký Harčáš

Ulica: Veľký Harčáš
Mestská časť: Veľký Harčáš
Obec: Komárno
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
239 000 €

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte rodinný dom blízko Komárna ? Ako by Vám vyhovovalo bývať v mestskej časti Veľký Harčáš. Niekoľko obyvateľov mesta už zistilo, ako sa tam býva a táto pokojná a veľmi dostupná lokalita mesta sa stáva stále oblúbenejšou.  Svedčia o tom nové rodinné domy, ktoré sa tam stavajú.

Práve tu sa nachádza rodinný dom ,ktorý sme zaradili do našej ponuky a ktorého majiteľ sa ho len ťažko vzdáva. Jeho život a práca je však viazaná na zahraničie a preto " vidiecky " rodinný dom prestal plniť svoj účel. Postavený je skoro na 17 árovom pozemku a má 119 m2 úžitkovej plochy. Dom je jednopodlažný a má využité aj podkrovie.  Pred vstupom do domu je veľká terasa. Prízemie tvorí otvorený priestor, ktorý spája obývačku, jedáleň a kuchynský kút. Za kuchyňou je nová prístavba so sprchovacím kútom ale aj samostatnou kúpeľňou, WC, technická miestnosť a komora. V podkroví sa nachádzajú dve izby, prvá z nich je priechodná. Kúrenie v dome je podlahové a zároveň je v strede domu kozub. Voda je z vlastnej studne a odkanalizovaný je do žumpy. Dom je zateplený 10 cm hrubou izoláciou. Spĺňa všetky technické normy a vďaka prístavbe prebehla nová kolaudácia. 

Pozemok je možné rozdeliť na dva a získať ním ďalší stavebný pozemok s veľkosťou 700 m2 v hodnote 75000 eur, ktorý sa dá kúpiť aj mimo rodinného domu. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
1700 m2
Úžitková plocha:
200 m2
Počet izieb:
3
Zariadenie:
zariadený
Plyn:
nie
Materiál:
Ytong
Zateplený objekt:
áno
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
nie

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim

Robo Korim

majiteľ spoločnosti - realitný sprostredkovateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr

 Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobím viac ako 5 rokov. 

Sprostredkúvam predaj, prenájom  nehnuteľností,  vyhotovujem ocenenia trhovej hodnoty nehnuteľností pre dedičské konania alebo súdy a zaoberám sa aj výkupom  nehnuteľností.

Medzi moje priority patrí schopnosť zamerať sa dosiahnutie želaného výsledku a spokojnosť oboch strán. 

Považujem sa sprievodcu predajom a prenájmom nehnuteľností hľadajúceho najvhodnejšie riešenia.

Pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti