Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Komerčný objekt v Zlatnej na Ostrove, predaj

Ulica: I/63
Obec: Zlatná na Ostrove
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
Iné:
325 000 €

Popis nehnuteľnosti

Aké by to bolo, keby ste mali svoje podnikanie komplexne sústredené pod jednou strechou v obchodno-prevádzkovkovej budove s priamim vjazdom z frekventovanej cesty I/63 na trase Komárno-Bratislava blízko čerpacej stanice SHELL ? 

Dávame do Vašej pozornosti samostatne stojacu prizemnú murovanú budovu s úžitkovou plochou 734 m2 s tromi čiastočne oddelenými častami so sedlovou strechou a čiastočným podkrovím. Budova sa nachádza v okrajovej časti obce tesne vedľa štátnej cesty 1. triedy Bratislava -Komárno (Bratislavská cesta)na pozemku až 4600 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby v strednej časti budovy, za ktorou je pôvodne kuchyňa, toho času slúžiaca ako sklad, sociálne zariadenia, umyvárne + WC, kancelária, skladové miestnosti, šatňa, chladiarenský box, plynomerňa, chodby, na ľavej strane od vchodu je predajňa a na pravej autodieľňa. V podkroví  do ktorého vedie schodisko je chodba, veľká kancelária, 2 WC a 2 umyvárne. Budova je zásobovaná vodou z verejného vodovodu. Kanalizácia je riešená do nepriepustnej betónovej žumpy. Vykurovanie celej budovy je riešené ústredným vykurovaním s dvomi kotlami na zemný plyn umiestnenými v suteréne budovy s prístupom z dvora. Pozemok je oplotený, tvorí ho najmä betonová plocha, parkovicko a vjazd je aj zo strany obce. 

Aké byt to bolo ? Odporúčam objekt vidieť, porozprávať sa s majiteľom a osobne si prejsť jednotlivými miestnosťami. Zavolajte mi na číslo 0948 373 050 a dohodnite si obhliadku. 

Prejdi na domovskú stránku inzerátu: https://bit.ly/3UToETv

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
čiastočne prerobený
Celková plocha:
4600 m2
Úžitková plocha:
734 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim

Robo Korim

majiteľ spoločnosti - realitný sprostredkovateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr

 Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobím viac ako 5 rokov. 

Sprostredkúvam predaj, prenájom  nehnuteľností,  vyhotovujem ocenenia trhovej hodnoty nehnuteľností pre dedičské konania alebo súdy a zaoberám sa aj výkupom  nehnuteľností.

Medzi moje priority patrí schopnosť zamerať sa dosiahnutie želaného výsledku a spokojnosť oboch strán. 

Považujem sa sprievodcu predajom a prenájmom nehnuteľností hľadajúceho najvhodnejšie riešenia.

Pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti