Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Investičná príležitosť v Ružinove, NUPPU Hraničná

Ulica: Hraničná
Obec: Bratislava-Ružinov
Okres: Bratislava II
Kraj: Bratislavský kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Obchodné priestory
399 000 €

Popis nehnuteľnosti

Hľadáte investičnú príležitosť s pasívnym príjmom ? Ako by sa Vám páčilo zhodnotiť svoje finančné prostriedky kúpou  obchodného priestoru v novostavbe NUPPU na ulici Hraničnej v Ružinove, s výmerou 91,51 m2 ?

Nebytovy priestor pozostáva z prevádzky, hygienického zázemia a pivničnej kobky s výmerou 1,91 m2 nachadzajúcej sa na prizemi (1.NP) bytoveho domu. K nebytovému priestoru prislúcha spoluvlastnicky podiel na spoločných častiach, spoločných zariadeniach a príslušenstve bytového domu a spoluvlastnícky podiel na zastavaných pozemkoch a priľahlých pozemkoch o veľkosti zodpovedajúcej pomeru podlahove plochy nebytového priestoru k úhrnu podlahových plôch všetkých bytov a nebytových priestorov bytoveho domu.

Priestor je prenajatý  s nájomnou zmluvou na 10 rokov + 5 rokov opcia. Zavolajte keď si to zvážite, alebo aj hneď a zistite viac. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
novostavba
Celková plocha:
91.51 m2
Úžitková plocha:
91.51 m2

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim RSc.

Robo Korim RSc.

Licencovaný majiteľ realitnej kancelárie

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr
  • lrm
  • sora

Počas siedmich rokov, ktoré sprostredkúvam predaj a prenájom nehnuteľností, som popri zabezpečovaniu potrieb zákazníkov, dosiahol odborné maximum, ktoré je na Slovensku možné dosiahnuť.  Nadobudol som  vlastnú sprostredkovateľskú licenciu a kariérny titul RSc., aby som svoju službu mohol vykonávať ešte kvalitnejšie.

Záleží mi najmä na spokojnosti mojich klientov. Považujem sa za poradcu a sprievodcu procesom predaja a kúpy s dôrazom na bezpečnosť. Som členom Realitnej únie a pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii.

Presvedčte sa sami, čo môžem pre Vás urobiť, nakoľko sa hovorí, že:  "Slová sú slová a skutky sú PRAVDA."

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti