Používame cookies

Súbory cookie a ďalšie technológie sledovania používame na zlepšenie vášho zážitku z prehliadania našich webových stránok, na to, aby sme vám zobrazovali prispôsobený obsah a cielené reklamy, na analýzu návštevnosti našich webových stránok a na pochopenie toho, odkiaľ naši návštevníci prichádzajú. Viac info

 

Plne prevádzkovaný autoservis na predaj, Hurbanovo

Ulica: Hurbanovo
Obec: Hurbanovo
Okres: Komárno
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Objekty
Typ: Predaj
Typ objektu: Výrobné priestory
360 000 €
Možná dohoda

Popis nehnuteľnosti

V našej ponuke Vám tentokrát prinášame autoservis, ktorý bol v minulosti autorizovaným servisom pre jednu českú automobilovú značku. Je stále v plnej prevádzke a predáva sa z osobných dôvodov. Postavený bol v roku 1990 na pozemku s rozlohou 1010 m2 a prístavba v roku 1997, pričom aktuálne je zastavaná plocha 684 m2,  čo ho radí na prvé miesto z pomedzi všetkých autoservisov v okrese Komárno. Nachádza sa len 50 m od hlavného ťahu medzi mestami Komárno a Nové Zámky a dosteneme sa k nemu po asfaltovej ceste. Je oplotený a zabezpečený posuvnou železnou bránou, za ktorou je odstavná betonová plocha. Na priečelí budovy má štyri elektricky ovládané brány, z toho dve pre úžitkové vozidlá a dve pre osobné vozidlá a okrem nich do objektu vedú aj dvere pre osoby, ktorými sa dostaneme priemo k recepcii. 

Najväčšie miestnosti sú hlavná opravárenská časť, kotrá má 190,66 m2 a lakovňa, tá má 156,15 m2, pričom sa tu nachádzajú aj ďalšie miestnostim, ako miestnosť pre pneuservis, 3x skladové priestory, 2x kancelária, pokladňa, recepcia, čakáreň pre zákazníkov s barom, kotoľna, 2x toaleta, 3x sprcha a šatňa s kuchynkou. /Rozmery jednotlivých miestností môžete vidieť na pôdoryse, ktorý je súčasťou fotiek/. 

Na strope v opravárenskej časti sa  okrem elektrického osvetlenia nachádza svetlík, ktorý zabezpečuje počas dňa dostatok svetla, preto značne šetrí náklady na svietenie, napriek tomu, že všade je nové LED osvetlenie. Podlaha v dielni a lakovni je liata a okná na budove sú plastové.  Kúrenie je plynové riadené dvoma kotlami. (stačí používať len jeden). Kúrenie je kombinované radiátormi a podlahovým kúrením. Na urýchlené vykúrenie dieľne slúžia 2 vzduchové fúkáre. Objekt je napojený na verejný rozvod plynovodu, vodovod, kanalizácie, elektrinu a internet. Zabezpečený je alarmom.

Keďze autoservis je možné kúpiť spolu so zamestnacami, klientelou, vybavením aj spovoleniami teda s sro, prípadne aj s vedúcim pracovníkom, je potrebné uviesť aj vybavenosť autoservisu, ktoré pozostáva napr. z : 

3x certifikovaných zdvihákov s revíziami
veľkej montážnej jamy
kompresoru 250l + 500l
rozvodu vzduchu v celej dielni
kvalitných na mieru robených pracovných stolov, 2x veľké boxi na náradie, ručné náradie ako aj elektrické aj batériove. Počítače na diagnostiku, brzdová stolica
atď...

Ako bolo uvedené autoservis má profesionálne vybavenie a zariadenie. Disponuje všetkymi certifikatmi a povoleniami s možnosťou prebrať ho aj s s.r.o. Uvedená cena je aj z vybavenim. Vieme zabezpečiť aj financovanie. Nehnuteľnoť je bez ťarchy.

Záleží na Vás, ako využijete danú príležistosť, preto zavolajte a presvedčte sa sami o vyššie uvedených skutočnostiach a výhodách, ktoré môžete získať. 

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
firemné
Stav:
po rekonštrukcii
Celková plocha:
1010 m2
Úžitková plocha:
684 m2
Počet podlaží:
1

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Robo Korim

Robo Korim

majiteľ spoločnosti - realitný sprostredkovateľ

  • Slovensky
  • Česky
  • English
  • Magyar
  • rusr

 Na trhu s nehnuteľnosťami pôsobím viac ako 5 rokov. 

Sprostredkúvam predaj, prenájom  nehnuteľností,  vyhotovujem ocenenia trhovej hodnoty nehnuteľností pre dedičské konania alebo súdy a zaoberám sa aj výkupom  nehnuteľností.

Medzi moje priority patrí schopnosť zamerať sa dosiahnutie želaného výsledku a spokojnosť oboch strán. 

Považujem sa sprievodcu predajom a prenájmom nehnuteľností hľadajúceho najvhodnejšie riešenia.

Pre spoluprácu volím len najlepších expertov vo svojej profesii. 

Radi Vám poradíme

Podobné nehnuteľnosti